Kereskedelmi asszisztens

A TradeMonitor Kft.
egy országos lefedettséggel működő disztribúciós vállalat.

Képviselői csapatunk elsősorban a hazai élelmiszer(Coop,CBA,Reál) hálózatokban értékesít,olyan ügyfeleink számára, akiknek nincs értékesítési csapata vagy nem rendelkezik minden hálózatra kiterjedő országos lefedettséggel. Az FMCG piacon meghatározó cégeket képviselünk food és non-food területen. Képviselőink munkáját kiváló informatikai háttér segíti, ami megkönnyíti az adminisztrációs munkát.

Ezen értékesítési csapatba keresünk:

Kereskedelmi asszisztenst 4 vagy 6 vagy 8 órás munkaidőben

Feladatok:

  • Értékesítési vezető munkájának adminisztratív támogatása
  • Képviselők napi munkájának elősegítése, támogatása, ellenőrzése
  • Dokumentációk, (e-mail-ek) kezelése, feldolgozása
  • Értékesítési statisztikák, riportok készítése, Pivot táblában

Elvárások:

  • Olyan munkatársat keresünk, aki jártas a hazai hálózatok ismeretében
  • Magas szintű excel tudásással rendelkezik
  • Aki tudja, hogy mivel foglalkozik egy területi képviselő…
  • Önállóan dolgozik és gondolkodik
  • Precíz, pontos munkát végez
  • Rugalmas, terhelhető
  • Lojális a cégéhez és a  munkatársaihoz

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Aktív, lendületes csapat
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület

A jelentkezéseket fizetési igény megjelölésével szeretnénk kérni.

Budapest
Pest
Full time, Part time
1 year
Secondary school

Published on 12.04.2020