Kereskedelmi asszisztens

Kedves leendő Kolléga!

Engedd meg, hogy figyelmedet elraboljam pár pillanatra. Ígérem, nem húzom sokáig az idődet, de nagyon szeretném, ha nálunk töltenéd a munkaidődet.
Bár bérigényed és lakhelyed még ugyan nem ismerem, de azt bizton állítom, hogy Nélküled nálunk nem teljes a kereskedelem.
Várnak Téged hiperek-nagykerek, hogy együtt legyen minden szuper és kerek.
Az állásról bővebben itt olvashatsz, a borkóstolóinkon pedig finom borokat fogyaszthatsz.
Jelentkezz a lenti címen, ha elnyerte tetszésedet a fenti rímem!
Nemcsak klasszul hirdet állást a csapat, hanem ugyanilyen vidáman is élik meg a mindennapjaikat.
Várunk Téged szeretettel, hogy eggyé válj a kereskedelemmel!

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel
  • árbeállítás
  • key account manager-ek és területi képviselők munkájának támogatása
  • akciós megállapodások kezelése
  • adatelemzés, adminisztráció a vállalatirányítási rendszerben
  • kimutatások/statisztikák készítése
  • készletfigyelés

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3-5 év FMCG cégnél szerzett kereskedelmi asszisztensi tapasztalat
  • jártasság ERP rendszer, vállalatirányítási rendszer használatában
  • magas szintű MS Office (Excel, Outlook) ismeret

Munkavégzés helye: Budaörs (a munkavégzés helye és Kelenföld között a munkavállaló szállítása reggel és délután is biztosított)

A jelentkezéseket a bérigény megjelölésével várjuk.

Budaörs
Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 04.03.2020