Kemping recepciós

Leendő munkahely:
Az Agárdi Gyógy- és Termálfürdő csapatába keressük új munkatársunkat. A folyamatosan fejlődő, több mint 70 főt foglalkoztató cég mentalitását a vendégcentrikus szemléletmód, családias és segítőkész légkör jellemzi.

Főbb feladatok, felelősségi kör:

  • Foglalások nyomon követése, kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Belföldi és külföldi vendégek érkeztetése és regisztrálása
  • A vendégek színvonalas kiszolgálása teljes tartózkodásuk alatt
  • Szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése
  • Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok ellátása
  • Vendég panaszok gyors, hatékony kezelése
  • Vásárlók szakszerű tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Telefonhívások kezelése tájékoztatás vásárlóink számára, német nyelven is
  • Szuvenír bolt kezelése
  • Az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele és a termékek kihelyezése
  • Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás (további nyelvismeret előny)
  • Kiváló kommunikációs képesség, flexibilitás, alkalmazkodóképesség
  • Váltott munkarend vállalása
  • Terhelhető, önálló, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

Miért válassz minket?

  • Szezonális munkakör
  • Teljes munkaidős állás
  • Fiatalos, segítőkész csapat
  • Munkába járás támogatás
  • Munkavégzéshez szükséges munkaruházat
  • Kedvezmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy jól szervezett csapat megbecsült tagja lenni, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal akár pályakezdőként is.

Agárdi Gyógy- és Termálfürdõ Zrt.
Gárdony
Fejér
Full time
Secondary school

Published on 2020-03-20