Kémiai laboráns (Agárd)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Technológiai Osztály/Központi Vizsgálólaboratóriuma

KÉMIAI LABORÁNS

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Szennyvízminták mintavétele, és szennyvízvizsgálatok elvégzése, dokumentálása a hozzá tartozó kísérő feladatokkal együtt;
  • feladatához kapcsolódó minőségirányítási dokumentáció vezetése.

FELTÉTELEK:

  • középfokú szakirányú végzettség (vegyész/vegyész analitikus, vagy vegyi anyaggyártó/vegyész technikus, vagy élelmiszeripari analitikus, technikus, települési környezetvédelmi technikus vagy azzal egyenértékű végzettség)
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

ELŐNY:

  • akkreditált vizsgálólaboratóriumi gyakorlat
  • technikusi végzettség
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • hasonló szakterületen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Agárd

Jelentkezni 2020. május 22-ig lehet.

Gárdony
Fejér
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 29.05.2020