Kelet – magyarországi műszaki területi képviselő

Cégünk a közép-európai piacon jelentős piaci részesedéssel bíró, Magyarországon (budapesti központ) több mint két évtizede jelenlévő több milliárdos forgalommal bíró nemzetközi vállalat, amely olajipari, ipari, katonai üzemanyagellátási berendezések, továbbá kézi, valamint fix autómosó berendezéseket értékesít, épít, majd szervizszolgáltatást nyújt partnerei számára. Jelenleg a Kelet-magyarországi műszaki területi képviselő pozícióba keressük leendő munkatársunkat

Elvárások:

  • Min. Középfokú műszaki végzettség, affinitás
  • MS Windows / Levelező rendszer / Office rendszer felhasználói szintű ismerete, illetve magas szintű Excel használat
  • 2-3 év műszaki termékek B2B értékesítésében, ipari ügyfelek látogatásában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel
  • B kategóriás vezetői engedély

A munkakör ellátásához biztosítjuk: laptop, mobiltelefon, személygépjármű, képzések

Feladatok:

  • Részvétel az ügyfélmenedzsment folyamatokban, főbb területek:
  • üzleti lehetőségek gyűjtése;
  • részvétel a potenciális, vagy már meglévő ügyfelekkel folytatott tárgyalássorozatban;
  • árbevétel előrejelzés készítés.
  • Részvétel az értékesítési folyamatokban, főbb területek:
  • igényfelmérés;
  • igényfelkeltés;
  • helyszíni felmérés;
  • alvállalkozói ajánlatok feldolgozása;
  • ajánlatok kidolgozása, kalkulációk készítése;
  • ajánlatok utánkövetése;
  • szerződéstervezetek összeállítása;
  • Részvétel a termék és kapcsolt szolgáltatás teljesítés folyamatokban:
  • Kapcsolattartás a saját területén található potenciális vevőkkel, meglévő partnerekkel, tervezőkkel, beruházókkal és kivitelezőkkel.
  • A cég üzletpolitikájának képviselete a vevők felé, a piaci részesedés növelése.
  • Az ügyfélkapcsolatok kezelését támogató rendszer naprakész kezelése, a változások nyomon követése.
  • Részvétel az értekezleteken, a továbbképzéseken, külső és belső képzéseken, valamint minden egyéb cég által szervezett rendezvényen.

Jövedelem: alapfizetés + forgalmi jutalék + cégautó (saját használatra) + telefon, botebook

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Bács-Kiskun
Hajdú-Bihar
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Pest
Full time
2 years
Bachelor
Master
Multiple diplomas
Secondary school

Published on 10.11.2021