Kazánkezelő / kazángépész

A FŐTÁV Zrt. munkatársat keres Budapesten található telephelyeire.

Feladatok:

  • Távfelügyelt és állandó felügyeletű hőenergia-termelő és -továbbító berendezések napi üzemeltetési feladatainak ellátása.
  • Az üzemeltetett berendezések fogyasztói igények szerinti optimális működtetése, indítása, leállítása, terhelésváltoztatása.
  • Közreműködés az esetlegesen jelentkező üzemzavarok, meghibásodások okainak feltárásában, azok megszüntetésében.
  • Az üzemvitelben tapasztalt rendellenességek, eltérések hatáskörön belüli javítása, korrigálása.
  • Részvétel karbantartási feladatokban.
  • A munkavégzés megszakítás nélküli váltott műszakú munkarendben történik, szükség esetén gépjármű-használattal.

Elvárások:

  • 2012 előtt szerzett Kazángépész, vagy 2012 után szerzett Kazángépész 12 t/h felett  végzettség
  • Min. 3 év tapasztalat (hasonló munkakörben).
  • Számítógépes ismeretek – Word, Excel, Outlook.
  • B kategóriás jogosítvány, napi vezetési gyakorlat. Állandó felügyeletű hőtermelő létesítmények kezelésénél nem feltétel, de előny.

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú biztos, tervezhető és bejelentett álláslehetőséget.
  • Teljesítményértékelési rendszer keretében jutalmat
  • Évi bruttó 500.000 Ft cafeteriat
  • Stabil nagy múltú, vállalati környezetet, változatos szakmai feladatokat
  • Céges mobiltelefont.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy önéletrajzát küldje el részünkre.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 02.07.2020