Kategóriamenedzsment gyakornok

Partnercégünk világszerte több mint 100 országban, Európában 47 piacon tanulmányozza a fogyasztói társadalmat annak érdekében, hogy minél teljesebb képet tudjanak adni a vásárlói trendekről és médiafogyasztási szokásokról az ügyfeleiknek. Hisznek abban, hogy a siker kulcsa az innováció, ezért arra törekszenek, hogy minél jobb megoldásokat alakítsanak ki annak érdekében, hogy partnereik megfeleljenek a fogyasztói elvárásoknak.

Feladatok: Kategóriamenedzsment csapat munkájának támogatása:

  • Választék és kihelyezés optimalizáló szoftverek értékesítésének támogatása
  • Szoftverekre vonatkozó tréninganyagok készítése
  • Tréningek, workshopok szervezésének támogatása
  • Kategóriamenedzsment projektekben való részvétel

Modellezési csapat munkájának támogatása:

  • Árazás és promóció optimalizáló szoftverek segítségével elemzések készítése
  • Módszertanra és szoftverekre vonatkozó tréninganyagok készítése és fordítása
  • Bolti felmérések adatainak validálásában való részvétel
  • Idősoros adatok elemzése, adatbázisoknak a kezelése, piacelemzések készítése

  Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (preferáltan mesterszakon)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus készségek
  • Erős Excel tudás (pivot táblák és az alap függvények ismerete)

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 25 órában
  • Rugalmasan végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 211 Ft/óra
  • Arányosított fizetett szabadság
  • Szakmai fejlődési lehetőség a piackutatás világában
  • Karrierlehetőség (gyakornoki időt követően főállású lehetőség biztosítása)
  • Szakmai tréningek
  • Fiatalos légkör
  • Nemzetközi környezet
  • Belvárosi könnyen megközelíthető iroda (2-es,47-es, 49-es villamos, 4-es metró)

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hosszú távú munkavállalás

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Budapest
Part time

Published on 18.07.2020