Kasszarendszer Támogató

Ha szívesen lennél egy jól működő, feladatorientált csapat tagja,
csatlakozz Te is a Magyar Lapterjesztő Zrt. IT csapatához távmunkában,

Kasszarendszer támogató

munkakörbe!

Téged keresünk, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalatod van,
  • Ismered az SAP rendszert,
  • Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó készséged,
  • A precíz, pontos munkavégzés a védjegyed.

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • Kasszarendszer működésének ellenőrzése napi rendszerességgel
  • Az üzletektől érkező, kasszarendszerrel kapcsolatos telefonhívások fogadása, a problémák feltárása, megoldása, illetve a megoldás megtalálása társosztályok bevonásával
  • Excel táblázat vezetése a felmerülő problémákról és elhárításuk módjáról
  • Közreműködés újonnan induló üzletek elindításában
  • Kimenő interfészek, zárási folyamatok és a technikai eszközök állapotának ellenőrzése
  • Az online kasszarendszer és a kasszák közötti megfelelő adatáramlás ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a hardver és szoftver supporttal, a hibák javításának nyomon követése
  • Bejelentett sürgős műszaki hibák (pl. pavilon pénztárgép, rács, rovarirtás, riasztó, üvegtörés) javításának megrendelése
  • SAP-ból kiküldött adatok beforgatása
  • Napzárások és éjszakai háttérfolyamatok (jobok) futásának figyelése SAP-ban
  • Az ePOS üzemeltetési vezető által adott, egyéb szakirányú feladatok végrehajtása

Mit adunk mi mindezért cserébe?

✓ A munka mellé jár
Fix alapbér, okostelefon, laptop, kockázati élet – és balesetbiztosítás, valamint béren kívüli juttatás (SZÉP kártyára).

✓ 100%-ban bejelentett munkaviszony
Bejelentett, határozatlan idejű szerződést kötünk veled.

✓ Távmunka
Otthonról, távmunkában dolgozhatsz, így megspórolhatod az utazási időt.

Várjuk jelentkezésed, rövid szakmai önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével, Kasszarendszer támogató jeligével.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 14.08.2020