Az OTP Bank Nyrt.

Kártyaelfogadási backoffice szakértő

munkatársat keres

Feladatok:

  • Az üzletág elfogadói tevékenységéhez kapcsolódó kereskedői szerződések ellenőrzése, rögzítése a banki rendszerekben, szerződések lefűzése, postázása.
  • Kártyaelfogadó partner részére a POS terminál telepítésének, cseréjének, leszerelésének megrendelése.
  • Operatív és adminisztratív együttműködés a szakterületekkel, külső partnerekkel.

Akit keresünk:

  • Banknál vagy pénzintézetnél szerzett minimum 3-5 év tapasztalatot.
  • Középfokú végzettséggel rendelkezik.
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés és kiváló csapat együttműködési képesség jellemzi.
  • Kiváló az írásbeli és szóbeli kommunikációs képessége.
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office programokat.
  • Monotonitástűrés jellemzi.
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezik.
  • Jó szervezési készséggel rendelkezik.
  • A jelentkezésnél előnyt jelentenek a bankkártya elfogadási ismeretek.
  • A pozícióba 1 éves határozott idejű szerződéssel keressük a kollégát.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.
  • Barátságos munkakörnyezet, fiatal csapat.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
High school

Published on 16.10.2020