Az OTP Bank pályázatot hirdet

Kártyaelfogadási midoffice szakértő

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Az értékesítési (sales) és háttérműveleti (back office) csapatok szakmai támogatása
    • Riportok, kimutatások készítése
    • Kapcsolattartás a társterületekkel
    • Kereskedői minősítések elvégzése
    • Kártyaelfogadói területet érintő projektekben való aktív részvétel
  • Kereskedőknek fenntartott VIP vonalat kezelő kollégák szakmai támogatása
  • Az üzletág elfogadói tevékenységéhez kapcsolódó ügynöki szerződések ellenőrzése, rögzítése a banki rendszerekben
  • Az üzletág elfogadói tevékenységéhez kapcsolódó bevételek, jövedelmezőség monitorozása
  • Bankkártya elfogadására kihelyezett POS terminálok életút menedzsmentje
  • Komplex panaszkezelési ügyek kezelése
  • Kereskedő felé történő elszámolásokkal, tranzakciós kimutatásokkal kapcsolatos megkeresések kezelése
  • Forgalmi aktivitások követése, szükség szerinti beavatkozásokra javaslatok tétele, vezetői döntés előkészítő anyagok készítése
  • Inaktív POS terminálok teljes körű kezelése
  • Oktatási anyagok aktualizálása

Követelmények:

  • Agilis, nagy munkabírású, dinamikus, jó kommunikációs képességű személy
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol – Középfokú nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat bankkártyás területen (elfogadás és/vagy kibocsátás)
  • Jó elemző, szervező és problémamegoldó képesség, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés és csapat együttműködési képesség jellemzik
  • Kiváló az írásbeli és szóbeli kommunikációs képessége
  • Gyors tanulási képesség, nyitottság
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Műszaki/informatikai végzettség
  • Controlling területen szerzett tapasztalat
  • Agilis területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Budapest
Pest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 11.09.2020