Rendszerszervező (POS alkalmazás)

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztési projektekhez/feladatokhoz kapcsolódóan rendszerszervezési feladatok ellátása agilis környezetben, squad tagjaként
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, specifikációjában,
  • Üzleti igények elemzése, javaslattétel, koncepció kidolgozása,
  • IT specifikációk készítése, vagy minősítése
  • Tesztelések tervezése, tesztelési eredmények kiértékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai, műszaki vagy közgazdász végzettség
  • 2-3 év nagyvállalati fejlesztési projektekben eltöltött tapasztalat.
  • Angol nyelv legalább társalgási és szakmai szintű ismerete
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség,
  • Önálló tanulási igény és képesség,
  • Proaktív munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • POS eszközök ismerete (Ingenico, PAX, Verifone)
  • Bankkártya fizetési folyamatok ismerete
  • TMS (Terminal Management System) ismeretek
  • Banki folyamatok ismerete,
  • Korszerű IT megoldások ismerete, illetve megismerésükre való törekvés.

Budapest
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 20.01.2021