Karosszéria munkafelvevő

Egy szegedi márkakereskedéshez keressük karosszéria munkafelvevői tapasztalattal rendelkező új munkatársunkat

Feladatok:

  • Személygépjárművek javításaihoz kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása
  • Előjegyzés kezelés elvégzése
  • Ügyféligények rögzítése, tanácsadás
  • Árajánlat készítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Javítások minőségének ellenőrzése átadás előtt

A pozíció sikeres betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Személygépjármű szervíz munkafelvevői területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontú hozzáállás, határozott kommunikációs készségek

Amit a cég kínál:

  • Fizetés: alapbér + cafeteria (teljes bejelentés)
  • Jól felszerelt műhely
  • Szakmailag elismert kollégák, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Szeged
Kapcsolattartó: Mosonyi Eszter

Szeged
Csongrád
Full time
1 year

Published on 2020-03-13