Karosszéria-lakatos (Szirmabesenyő)

Karosszéria Lakatos munkatársat keres dinamikusan fejlődő szerviz csapatába Miskolcon a Ford Vagép Márkakereskedés

Feladatok

  • Ford személygépkocsik karosszéria javítása
  • Ford kistehergépkocsik karosszéria javítása,
  • Egyéb személygépkocsik és kishaszongépjárművek karosszéria javítása

Elvárások

  • 2-3 év gyakorlati tapasztalat, de szívesen fogadunk pályakezdő munkatársakat is, akik elkötelezettek a szakma iránt,
  • szorgalom
  • feladatmegoldó készség
  • szakmai fejlődés iránti igény
  • egészséges csapatszellem
  • kulturált megjelenés
  • Karosszéria javításra feljogosító Szakmunkás bizonyítvány megléte,
  • B kategóriás jogosítvány

Mit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítmény arányos bérezés
  • Cafetéria csomag lehetősége
  • Munkába járás támogatása
  • Kiválóan felszerelt, folyamatosan fejlesztett karosszéria műhely, színvonalas munkahelyi körülmények
  • állandó szakmai fejlődés biztosítása, továbbképzés
  • Több évtizedes múltra visszatekintő Ford márkakereskedői tapasztalat
  • Stabil munkahely

ÁLLÁSLEHETŐSÉG AZ ALÁBBI TELEPHELYEINKEN:

Szirmabesenyő Miskolci út 10.

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy küldje be az alábbi postacímre: Vagép Zrt. Nyíregyháza, Debreceni út 233/c, Szalánczi Zsolt részére.

Szirmabesenyő, Kossuth u. 5, 3711 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 29.09.2020