Karosszéria lakatos

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója Magyarország egyik legnagyobb autókereskedés-és szerviz hálózatával rendelkező partnercége számára keres kollégát.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Szakmai kiteljesedés, fejlődési lehetőség
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények

A munkakör tartalma:

  • Karosszéria elemek bontása/összeépítése és felszerelése
  • Lakatos és hegesztési tevékenységek elvégzése a karosszéria elemeken
  • Extra felszereltségek és tartozékok utólagos felszerelése
  • Együttműködés a fényező műhellyel
  • A munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • Karosszéria lakatos végzettség
  • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeret
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és – megoldó képesség
  • Felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest XIII., XI. kerület

Budapest
Full time

Published on 24.10.2020