Karosszéria lakatos

FELADATOK
• főként személygépjárművek, alkalmanként busz és tehergépjárművek karosszéria elemeinek bontása/összeépítése és felszerelése;
• lakatos és hegesztési munkák elvégzése a karosszéria elemeken;
• extra felszereltségek és tartozék utólagos felszerelése;
• együttműködés a fényező műhellyel;
• munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása, tisztán- és karbantartása.

ELVÁRÁSOK
• karosszéria lakatos végzettség;
• felhasználói szintű számítás-technikai ismeret;
• „B” kategóriás vezetői engedély;
• márkaszervizes és húzatópados tapasztalat (min. 3 év);
• felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás.

AMIT A CÉG KÍNÁL
• versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés
• 13. havi fizetés, cafetéria;
• szakmai fejlődési lehetőség;
• magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények;
• nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely.

EGYÉB INFORMÁCIÓK
• munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
• munkavégzés ideje: 2 műszakos csúsztatott munkarend (08:00-16:20; 09:20-18:00) hétköznapokon
• munkába állás időpontja: akár azonnali kezdés

Információk a kiválasztási folyamatról

1. Telefonos interjú (amennyiben önéletrajza alapján megfelelőnek tűnnek tapasztalatai)
2. Pályázati anyag küldése a vezetőség tagjainak
3. Személyes interjú

Jelentkezzen a pozícióra önéletrajza elküldésével!

Budapest
Full time
2 years
High school
Bachelor
Master
Multiple diplomas
Secondary school
Secondary technical school
Doctorate / PhD

Published on 28.06.2020