Karosszéria lakatos (2514)

Partnerünk budapesti márkaszervizébe keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

KAROSSZÉRIA LAKATOS

(SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ ÜZLETÁG)

A vállalat közel 60 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén.

7 regionális képviseletével több, mint 500 munkatársat foglalkoztat, ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

FELADATOK

  • főként tehergépjárművek, alkalmanként busz és tehergépjárművek karosszéria elemeinek bontása/összeépítése és felszerelése;
  • lakatos és hegesztési munkák elvégzése a karosszéria elemeken;
  • extra felszereltségek és tartozék utólagos felszerelése;
  • együttműködés a fényező műhellyel;
  • munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása, tisztán- és karbantartása.

ELVÁRÁSOK

  • karosszéria lakatos végzettség;
  • felhasználói szintű számítás-technikai ismeret;
  • „B” kategóriás vezetői engedély;
  • márkaszervizes és húzatópados tapasztalat (min. 3 év);
  • felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás.

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés;
  • tizenharmadik havi fizetés, cafetéria;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények;
  • nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • munkavégzés helye: Budapest XI. kerület;
  • munkavégzés ideje: 2 műszakos csúsztatott munkarend;
  • munkába állás időpontja: akár azonnali kezdés.

Jelentkezzen önéletrajza elküldésével.

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-03-17