Karbantartó villanyszerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Villamos szerelési anyagok helyes megválasztása villamos és mechanikai jellemzők ismerete alapján, munkafeladatnak, valamint alkalmazott technológiának megfelelően.
  • Villamos szerelvények, készülékek helyes megválasztása az áramköri jellemzők, az előírt védettség és igénybevétel alapján, az érvényes létesítési szabványnak megfelelően.
  • Segédanyagok kiválasztása tulajdonságaik ismeretében a munkafeladatnak és szerelési technológiának megfelelően.
  • Villamos szerelvények, készülékek épségének, működőképességének beépítés előtti vizsgálata szemrevételezéssel vagy műszerrel, gyártmánykatalógus alapján.
  • Az alkatrészek megmunkálásához, összeszereléséhez szükséges kéziszerszámok, eszközök, kisgépek rendeltetésszerű használata és ezek karbantartása.
  • Villamos hálózatok kialakítása és karbantartása.
  • Folyamatos, tervszerű karbantartás az előírt eszközökkel a gépkönyv, a műszaki dokumentáció és a karbantartási terv előírásai szerint.
  • Üzemzavar elhárítása, javítás, üzembe helyezés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • villanyszerelői képesítés, hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • nyitottság, pozitív szemlélet, pontosság,
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, műszakpótlék, havi termelési prémium, év végi jutalom
  • Munkába járás támogatása
  • Azonnali munkakezdés, stabil munkahely
  • Nemzetközi hátterű cég

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 21.02.2021