Karbantartó villanyszerelő

Győri csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Feladatok, felelősségi körök:

  • A hozzá tartozó középfeszültségű és kisfeszültségű berendezések napi karbantartása
  • Karbantartási feladatok utáni dokumentáció kezelés

Munkatársainknak amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Szakmunkás / technikus végzettség (villanyszerelő, technikus)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Egy műszakos, 8 órás munkarend
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Villamos területen szerzett munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Requirements:

Pályázati anyagát (magyar nyelvű fényképes önéletrajz) a pozíció megjelölésével várjuk.

Qualities:

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
no work experience required

Published on 27.02.2020