Karbantartó (TMK) munkatárs

Megye:

Bács-Kiskun megye

A pozíció leírása:

Európa egyik legmeghatározóbb vízi szárnyas toll- és pehely feldolgozásával foglalkozó cég megbízásából keresünk karbantartó munkatársat.

Feladatkör, felelősségek:

Főbb feladatok, munkák: • Üzem területén található termelő berendezések állapotának folyamatos figyelése, hibák javítása, tervezett megelőző karbantartói feladatok ellátása • Épületvillamossági, erőátviteli rendszerek, eszközök karbantartása • „Ezermester” feladatok" Bérezés és juttatások: • akár bruttó 415.000 Ft / hó teljesítménytől függően • szállás igény esetén biztosított • utazási hozzájárulás: helyközi bérlet térítés • étkezési hozzájárulás • havi és év végi bónuszok

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Az álláshoz tartozó elvárások: • középszintű szakirányú végzettség • min. 2 év szakmai tapasztalat • pontosság, megbízhatóság, problémamegoldó képesség • több műszakos munkarend vállalása • megyei szinten keresünk, de kecskemétiek vagy környékbeliek jelentkezését előnyként kezeljük Az állás betöltéséhez előnyt jelent: • PLC (programozható logikai vezérlő) programozási/kezelési ismeret (ipari szabályozástechnikai ismeret) • kisteljesítményű kazánfűtő végzettség • ipari olaj és gáztüzelő berendezés kezelő végzettség • vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Európa egyik legmeghatározóbb vízi szárnyas toll- és pehely feldolgozásával foglalkozó cége. A cég székhelye Kecskeméten található.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.pbs-job.hu/?pagetype=data_protection&menu_block=for_employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Bács-Kiskun
Full time

Published on 23.10.2020