Karbantartó technikus - Veszprém

Feladatok:

  • Meghatározott időterv, ütemterv és műveleti utasítás alapján a gyártó berendezések preventív és korrektív karbantartása, tisztítása
  • TMK karbantartás során gépek ellenőrzése, tisztítása, kenése, alkatrész cserék elvégzése, beállítása, feltöltése, mérések elvégzése
  • Karbantartáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség, érettségi bizonyítvány vagy technikusi végzettség (mechatronikai technikus, műszerész technikus, szerkezetlakatos)
  • SMT területen/elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Általános gépészeti ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig)

Előny:

Autóipari tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, havi prémium, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás)
  • 13. havi juttatás
  • Munkásszálláson történő elhelyezés
  • Sport-és szabadidős tevékenységek támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

Dinamikusan fejlődő multinacionális háttérrel rendelkező autóipari beszállító Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezés" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Full time

Published on 15.10.2021