Karbantartó technikus-Veszprém

Feladatok:

  • Gyártóeszközök (gépek, berendezések) tervszerű villamos és pneumatikus karbantartása, III. szintű karbantartások elvégzése
  • Gyártóeszközök javítása, hibaelhárítása a dokumentációk alapján
  • Gyártóeszközök (gyártósorok, gépek, berendezések telepítése, üzembe helyezése) tervek alapján
  • Karbantartás tartalék alkatrészeinek kezelése, kiadása, rendszerezése
  • Gyártósorok telepítése, be-kikötések elvégzése, együttműködve a társosztályokkal

Elvárások:

  • Villamosipari szakközép vagy elektronikai műszerész szakmunkásképző iskolai végzettség
  • Autóipari karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai ismeretek
  • PC ismeretek, PLC ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Célgép szerelésében szerzett gyakorlat
  • Német vagy angol alapfokú nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárás támogatás, iskolakezdési támogatás)
  • 13. havi juttatás
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezés" gombon keresztül vagy a 03180@manatwork.hrszoftver.hu email címre!

A részletekről érdeklődni lehet Kondor Biankánál  +36 20 983 6173-as mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Full time

Published on 14.10.2021