A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Karbantartó technikus

munkatársat keres Vas megyei Partnere számára.

Feladatok:

  • Automatizált berendezések, teszterek üzemeltetése,
  • Tervezett preventív karbantartások, javítások elvégzése,
  • Kisebb módosítások elvégzése, sor mozgatások,
  • Átépítésekben segíteni a mérnökség munkáját,
  • Elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzok alapján hibakeresés és javítása

Elvárások:

  • Mechatronikai vagy elektromos középfokú végzettség
  • Elektronikai alapismeretek, kapcsolási és pneumatikai rajzok olvasása, alkalmazása
  • Pneumatika, PLC, optikai szenzorok gyakorlati használatában szerzett tapasztalat,
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Műszakrend:

  • Folyamatos

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Céges buszjáratok
  • Szállás lehetőség

Munkavégzés helye:

Sárvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. sárvári, gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.
NAIH-85575/2015.)

Karbantartó technikus - Sárvár

Sárvár
Vas
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 26.11.2020