Karbantartó technikus (Kecskemét)

Nemzetközi autóipari beszállító partnerünk keres KARBANTARTÓ TECHNIKUS kollégát Kecskemétre

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Az előírt munkautasítások, kezelési útmutatók szerinti biztonságos munkavégzés, a karbantartási utasításban szereplő karbantartások elvégzése, dokumentálása
  • A folyamatos gyártás biztosítása, javítások, hibaelhárítások, megelőző karbantartások elvégzése
  • Megfelelő intézkedések alkalmazása programozási, mechanikai, elektromos, pneumatikus, hidraulikus eltérések esetén
  • Gépkapacitás elemzése
  • ·Gépek, berendezések, eszközök felkészítése hitelesítésekre, auditokra a Minőségirányítási Vezetővel és a Minőségügyi Technikussal közösen
  • Karbantartási dokumentumok frissítése, nyilvántartása, mérések elvégzésének dokumentálása
  • Operátorok képzése alapvető megelőző karbantartási feladatokra
  • Technikusi raktár kezelése
  • Valamennyi eszköz, berendezés megfelelő karbantartása, állapotmegőrzése
  • Szükség esetén a műszakvezetők helyettesítése
  • Részvétel a cég által szervezett tűz-, munka-, környezetvédelmi oktatásokon, programokon
  • A termelési irányelvek, folyamatok betartása az IATF 16949 és 14001-nek megfelelően

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Műszaki végzettség
  • Termelő cégnél szerzett minimum 3 éves tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Gumiköpenyekkel és felnikkel kapcsolatos műszaki és mértéki tapasztalat
  • A vonatkozó ISO/TS elvek ismerete
  • Pneumatikus, hidraulikus, mechanikus és ipari folyamatok mérése és ellenőrzése
  • PLC hibaelhárítási ismeretek
  • Hegesztési ismeretek, vágás és forrasztás készségek
  • Tervek, rajzok olvasása
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • MS-Office ismeret
  • Angol nyelvtudás

Mit kínálunk  számodra?

  • Kedvező alapbér, igényeidhez igazodva
  • 30 Ft / km üzemanyagtérítés vagy teljes bérlet térítés
  • Műszakpótlékok és túlóra kifizetések
  • Motivációs bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Készpénz juttatás
  • SZÉP KÁRTYA - 162. 000 Ft/év
  • Év végén karácsonyi bónusz
  • Negyedévente céges vacsora, családi nap, csapatépítő tréning

Pozícióhoz kapcsolatos egyéb információk:

  • Munkakezdés: leghamarabb október közepe
  • Munkavégzés helye: Kecskemét
  • Munkavégzés: 3 műszakos munkarendben (6:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-6:00) 8 órás

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Hívj minket bizalommal a +3620 505 0216-os számon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-550

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kecskemét
Full time
High school
Secondary school

Published on 14.01.2021