AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk a világ egyik vezető autóipari beszállítójának számít. Világszerte minden második személygépkocsiban megtalálhatóak az általuk elállított termékek.

Öszkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó PDS divízió folyamatosan bővülő csapatába

Karbantartó technikust

keres.

Munkavégzés helye:

  • Oroszlány, Komárom-Esztergom megye

Amire garantáltan számíthatsz:

  • egy stabil munkahelyre;
  • biztos kereseti lehetőségre;
  • műszakpótlékra;
  • béren felüli juttatásra (cafeteria);
  • céges buszjáratra;
  • kulturált munkahelyi környezetre.

Főbb feladataid lesznek:

  • napi és megelőző karbantartás elvégzése és dokumentálása;
  • eseti meghibásodások elhárítása;
  • karbantartási rendszer fejlesztése, karbantartási szoftver használata;
  • termelési terv alapján történő gépbeállítás (műszakvezetővel egyeztetve);
  • üzemzavarok elhárítása, dokumentálása;
  • a termelésben részt nem vevő berendezések energiamentesítése;
  • szoftverek és programok nyilvántartása, frissítése.

Amit a pozíció betöltéséhez szeretnénk:

  • technikusi végzettség (automatizálási, mechatronikai, elektrotechnikai műszerész);
  • előny: automatizálási területen szerzett tapasztalat vagy erősáramú ismeretek;
  • legalább 1-2 éves releváns karbantartói tapasztalat;
  • 3 műszakos munkarend vállalása;
  • PLC, Siemens S7 ismeretek;
  • mechanikai és pneumatikus alapismeretek.

TELEFONON: +36 20/258-1176 VAGY a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Karbantartó technikus

Oroszlány, 2840 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 17.10.2020