Festő, villanyszerelő (karbantartó szakmunkás) (Szombathely)

Feladataidat szakmai végzettségednek megfelelően végezheted, és ha nyitott vagy az új ismeretekre, akkor további ismeretek megszerzésével új területeket is felfedezhetsz. Hozd ki magadból a legjobbat Magyarország egyik legnagyobb vállalatánál!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • épületek-, és berendezések tervszerű, megelőző, valamint szakma specifikus karbantartása
  • épület-, építmény-, valamint ezek alkatrészeinek, tartozékainak zavar és hiba elhárítása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, festő)
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

Bérezés a próbaidő alatt:

  • Br.215.600 Ft + juttatási csomag

Bérezés a próbaidőt követően:

  • Br.226.000-240.000 Ft + juttatási csomag

A juttatási csomag tartalmazza:

  • Nettó 92.900 Ft/év Szépkártya étkezés
  • Br. 350.000 Ft hűség bónusz év végén
  • min. Br.104.000 Ft/év (a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő) önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

A fenti juttatások a naptári évben ledolgozott munkanapok arányában kerülnek kifizetésre.

Amit ajánlunk továbbá:

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • egészségmegőrző program
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Munkavégzés helye
Szombathely
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Nagy Marietta Enikő +36 (30) 171 9473
2020. szeptember 30.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Szombathely
Vas
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 23.09.2020