AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Karbantartó technikus

Több mint 100 éves múlttal rendelkező büki Partnercégünkhöz keresünk Karbantartó technikus  pozícióba munkatársat:

Feladataid lesznek:

  • Rábízott automata gépsor működtetése, kisebb villamos- vagy mechanikus javítások elvégzése
  • Megelőző- és üzemviteli karbantartási feladatok elvégzése
  • Részben gépkezelői feladatok ellátása
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációk elvégzése

Amit elvárunk tőled:

  • Középfokú műszaki vagy villamos végzettség- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Üzemviteli karbantartásban szerzett tapasztalat
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előny:

  •  Kazánkezelő, autokláv gépkezelő végzettség

Amit nyújtunk számodra:

  • Versenyképes bérezést + műszakpótlékokat  + negyedéves bónusz
  • Béren kívüli juttatást (cafeteria), a próbaidő lejárta után
  • 13. havi munkabért
  • Ingyenes céges buszjárat vagy munkába járási támogatása
  • Munkaruha illetve munkavédelmi eszközök biztosítása
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Egy igazán hoszzú távú, stabil hátteret
  • Egy dinamikus, családias, összetartó, lendületes csapatot

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy

További információért keresse fel Kollégánkat: Kiss Mária, 06 20 273 1900

Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Karbantartó specialista - Bük

Bük
Full time

Published on 08.06.2021