Similar jobs like this one

Recommended jobs

Karbantartó munkatársat keresünk – Budapest

LEGYEN SIKERES VELÜK,
CSATLAKOZZON CSAPATUKHOZ!

Partnerünk cége Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezel. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítják meg, amelyhez további szakemberekre van szükségük!

Csapatuk erősítéséhez Budapest városi munkavégzéssel Villanyszerelő karbantartó munkakörbe munkatársakat keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég által üzemeltetett létesítményekben lévő áramellátó, klíma, biztonságtechnikai és épületgépészeti berendezések hibaelhárítása és karbantartása, a berendezések felügyelete.
  • Üzemzavar elhárítási szolgálat.
  • Kisebb gépészeti hibák elhárítása, javítása
  • Részvétel és támogatás a létesítményt érintő elektromos karbantartásoknál
  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő vagy erősáramú technikus végzettség.
  • Legalább 1 év szakmai gyakorlat.
  • Precizitás, gyors helyzetfelismerés, önálló munkavégzés.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret.

Előnyök:

  • Épületfelügyeleti rendszerek használatával kapcsolatos tapasztalat
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítés
  • Villámvédelmi felülvizsgáló képesítés
  • Erősáramú berendezések felülvizsgáló képesítés

Amit nyújtunk:

Vállalat

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Jó munkahelyi légkör, modern környezet

Karrier

  • Képzési és fejlődési lehetőségek

Bérezés és juttatások

  • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
  • Piacképes jövedelem
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Budapest
Full time

Published on 03.07.2021