Karbantartó Mérnök

  • Kapcsolattartás külföldi, valamint belföldi alkatrész beszállítókkal beszerzés céljából,
  • Géphiba esetén, kapcsolattartás a külföldi gépgyártóval, hibaelhárítás koordinálása,
  • Elektromos karbantartó csapat munkájának koordinálása, szükség esetén munkájuk támogatása,
  • Munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Riportok készítése.

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség, automatizálási szakirányon,
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret,
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat, gyártó, termelő közegben,
  • PLC programozási ismeret (kiemelten Siemens Tia Portal és Sematic Manager és/vagy Mitsubishi GXWorks és/vagy Schneider SoMachine).

Pozíció betöltéshez előnyt jelent:

  • Erősáramú végzettség (villanyszerelő, erősáramú elektrotechnikus)

Amit nyújtunk / Benefits

  • Izgalmas, változatos feladatok,
  • Támogató és fiatalos csapat,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Kecskemét
Full time

Published on 18.06.2021