KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Ha szerzett már tapasztalatot gépészmérnökként és remek lehetőséget keres egy tőkeerős cégnél, izgalmas, felelősségteljes feladatokkal, akkor ez a KARBANTARTÓ MÉRNÖK pozíció ÖNNEK szól!

Ebbe a zöldmezős beruházásba még az elején becsatlakozhat és részt vehet a folyamatok kialakításában.

Partnerünk vállalatcsoportja 24 országban van jelen, a tatabányai autóipari beszállító cég az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.

Rugalmas vezetőséggel tud együtt dolgozni, akik munkáját megbecsülik, hosszútávon számítanak Önre, s fejlődésére is figyelmet fordítanak.

Feladatok:

  • A gyárban lévő gyártó és kiszolgáló berendezések és kiegészítőinek mechanikus karbantartási,javítási,fejlesztési munkáinak támogatása,
  • Külső vállalkozók munkáinak koordinálása,kapcsolattartás,
  • Új gépsorok telepítésében való aktív részvétel, valamint az új gépsorokhoz szükséges instrukciók megírásban és fordításban való részvétel,
  • A mechanikus karbantartók munkavégzéséhez szükséges oktatások meghatározása,szakmai támogatása,
  • A gyár berendezéseinek/felszereléseinek gépész műszaki rajzainak kezelése,
  • Berendezések,épületek létesítésével és bővítésével kapcsolatos gépészeti munkáinak támogatása,
  • A berendezések,épületek mechanikus hibáinak dokumentála,felügyelete,kiértékelése,
  • Karbantartáshoz szükséges mechanikus,pneumatikus,hidraulikus alkatrészek rendelkezésre állásának biztosítása (megállapítása,rendelése, készletkövetése),
  • Villamos mérnökkel együttműködve a folyamatos termelés biztosítása,
  • Mechanikus karbantartási tervek készítése(preventív,prediktív), végrehajtásuk felügyelete, kiértékelése,
  • Fejlesztési és költséghatékonyság növelő ötletek kidolgozása,
  • Az auditok során a karbantartással kapcsolatos elvárások teljesítése,
  • Karbantartás vezető helyettesítése,(beosztottak jelenlétével kapcsolatos szervezési feladatok (munkarend/beosztás és munkába járás).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség , preferáltan műszaki (gépész mérnök, mechatronika),
  • Minimum 2-3 év gyártó környezetben szerzett tapasztalat,
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek – MS Office ismeret és gördülékeny használat (Word, EXcel, Power Point),
  • SAP karbantartási és raktár modul ismerete,
  • Angol középfokú,kommunikációs szintű nyelvtudás,
  • Hidraulikus,pneumatikus rendszerek ismerete,
  • Jó szervezőképesség és elemzőképesség,
  • Változó prioritások adaptálásnak képessége, több feladat azonos időben történő végzése.

Előnyök:

  • Német nyelvtudás,
  • Több éves gyártó környezetben szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria,
  • Bejárási támogatás,
  • Mobiltelefon (magánhasználatra is), Laptop,
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás,
  • Változatos feladatok,
  • Tőkeerős cég,
  • Modern irodai környezet,
  • Rugalmas cégvezetők.

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Pozíció területei:

  • Mérnöki / Műszaki területek: Gépészmérnök
  • Gyártás / Termelés: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető

Egyéb információk:

  • Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00-16.30 óra (rugalmas),
  • Munkavégzés helye: Komárom -Esztergom megye, Környe, Ipari park.
  • Zöldmezős beruházás.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 21.11.2020