Karbantartó Mérnök

A mindennapokat uraló egészségügyi helyzet kapcsán különösen nagy figyelem fordul a Vegyipari termelő vállaltok irányba, hiszen egy olyan ipari területet képviselnek ami a kialakult helyzet normalizálásáért folytatott harcban kulcsfontosságú termékek gyártását biztosítja. Partnerünk is ezen a területen tevékenykedik így kiemelten fontos számára, hogy a termelés zavartalanul tudjon haladni. A pozícióba keresett új kollégától épp ennek a biztosítását várják el. A cél, hogy szakmai hozzáértésével hatékonyan biztosítsa a karbantartási feladatok megoldását.

Feladatok:

  • gyártó berendezések tervszerű karbantartása
  • meghibásodások elhárítása
  • 5 fős gépészeti karbantartó csapat felügyelete, koordinálása
  • karbantartási munkálatok irányítása, adminisztrálása
  • kapcsolattartás a partnerekkel és szolgáltatókkal
  • fejlesztési és beruházási feladatok előkészítése és támogatása

Requirements:
  • felsőfokú Gépészmérnöki végzettség
  • magabiztos Angol nyelvtudás

  • forgógépek (szivattyúk, ventilátorok) karbantartásában szerzett gyakorlat előny
  • precíz önálló munkavégzés
  • beruházási projekt tapasztalat szintén előny

Szolnok
Full time
Bachelor
Master

Published on 01.07.2020