KARBANTARTÓ MÉRNÖK

ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Requirements:

Leendő feladataid:

  • Fröccsöntő/lakkozó üzem és szerelde preventív korrektív karbantartásának megszervezése
  • Műszakos kollégák munkájának szervezése
  • Karbantartásokhoz szükséges anyagok beszerzése
  • Külső/belső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Építkezésnél gépek beépítésének koordinálása; gyárindításbeli problémák elhárítása

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat
Qualities:

Szükséges tapasztalatok:

  • Mechatronikai/elektronikai végzettség
  • Néhány éves autóipari szakmai tapasztalat
  • Lakkozó berendezések/robotok ismerete előny
  • Programozási tapasztalat előny
  • Független, önálló munkavégzés, magabiztosság
  • Csapatmunkára való készség
  • Német vagy angol nyelv ismerete

Újhartyán, 2367 Magyarország
Budapest
Full time
2 years

Published on 27.02.2020