KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Megbízónk globális nagyvállalat, vezető márkájú egészséges életmódot elősegítő gépek, eszközök fejlesztésével, gyártásával foglalkozik és m&#369ködése területén egyike a piacvezetőknek. Bács-Kiskun megyei gyárába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ MÉRNÖKFeladatok

  • A TPM rendszer kiépítése, fejlesztése
  • Megelőző karbantartási tervek és kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, aktualizálása a felelősségi körbe tartozó gyártóberendezésekre vonatkozóan
  • A tervszerű karbantartási tevékenység előkészítése, a végrehajtás szakmai felügyelete
  • A karbantartási és javítási munkák anyag-, és alkatrészszükségletének biztosítása
  • Karbantartási költségek kontrollálása
  • Karbantartó technikusok, gépbeállítók szakmai támogatása, irányítása a felmerülő műszaki problémák hatékony elhárítása érdekében
  • Részvétel az új karbantartók szakmai betanításában, integrálásában
  • Részvétel az új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében
  • A gyártósorokra érkező új termékek technikai bevezetésének támogatása műszaki oldalról
  • A karbantartási és a gyártási folyamat mérőszámainak (KPI) rendszeres elemzése alapján a karbantartást érintő veszteségcsökkentő intézkedések kidolgozása, ezek bevezetésének koordinálása
  • Karbantartási dokumentációk készítése, felügyelete
  • Társosztályokkal (termelés, mérnökség, logisztika), beszállítókkal való együttműködés
  • Riportok készítése a management felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, ideálisan gépészmérnök
  • 3-4 év karbantartás területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Gyártási folyamatok (CNC megmunkálás, festés, CO hegesztés, szerelde), technológiák ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • IT rendszerek (MS Office, Excel, ERP) alapos ismerete
  • AutoCad ismeret
  • CNC gépek, robotprogramozói, hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Rendszerközpontú gondolkodásmód
  • Jó együttműködő készség

Előnyt jelent

  • LEAN folyamatok ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Stabil, megbízható hátterű, kiegyensúlyozott munkahely
  • Nemzetközi környezet
  • Korszerű technológia, LEAN elvek mentén kialakított gyártási környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, bejárási támogatás)
  • Letelepedés esetén albérlet támogatás
  • Kompetencia fejlesztő tréningek

A munkavégzés helyeBács-Kiskun megye, Dél-Alföld

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Bács-Kiskun
Full time

Published on 22.05.2020