Építsd velünk a jövődet, legyél Te a Karbantartó Mérnökünk!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása:
    megelőző karbantartások, állásidő elemzések, javító intézkedések
  • Eljárások, munkautasítások készítése
  • Preventív karbantartás tervezése, kivitelezésének irányítása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, szervizekkel, karbantartási költségek kontrollálása
  • Karbantartó technikusok szakmai támogatása, irányítása
  • Új gépegységek bevezetésének támogatása, fejlesztési feladatok ellátása

Rólunk röviden:

A svájci Swisspearl tulajdonában lévő vállalat nyergesújfalui gyárában prémium minőségű, szálcement alapú homlokzati elemek gyártásával foglalkozunk és egyedi technológiával előállított, kimagasló minőségű burkolólapokat biztosítunk az építőipar számára, különböző színben és méretben.

Mire van szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettségre
  • Pneumatikai rendszerek, 2D–3D tervezőprogramok (AutoCAD, Solidworks) ismeretére
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásra
  • Kiváló elemző képességre, csapatjátékos beállítottságra

Mit kínálunk cserébe?

  • A felelősségedhez, tapasztalatodhoz igazított bérezést
  • Évi br. 450.000 Ft cafetéria keretet
  • Bejárásodat a törvény által előírt mértéken felül támogatjuk
  • Kihívásokkal teli munkakört, folyamatos fejlődési lehetőséggel
  • Az angol nyelvtudásod napi szintű kamatoztatását
  • Jó hangulatot, barátságos légkört, támogató csapatot

Mi jelenthet előnyt?

  • Tapasztalat NC/CNC és papíripari gépek karbantartásában
  • PLC programozói ismeretek, hidraulikus rendszerek ismerete
  • Karbantartás szakirányú végzettség, rezgésdiagnosztikai végzettség

Karbantartó mérnök

Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 24.11.2022