Karbantartó, gépkezelő

Magyar tulajdonú, ásványvíz palackozással foglalkozó partnercégünk részére keresünk

KARBANTARTÓ

munkatársakat

Feladatok:

  • Ütemezett javítási, karbantartási munkafolyamatok megszervezése
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • Hibaelhárítás a legrövidebb idő alatt
  • Szerszámok, gépek rendeltetésszerű használata, állapotmegőrzése
  • Betartja a karbantartási eljárásban rögzítetteket
  • Betartja a területre tartozó minőségügyi eljárásban rögzítetteket
  • palackozó, csomagoló és töltő gépek kezelése, karbantartása
  • hidraulikus és pneumatikus rendszerek javítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség: gépgyártástechnológus, lakatos, mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő
  • 3 -5 év szakmai tapasztalat
  • Önálló precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyelet vállalása

Munkarendek:

  • Téli időszak: 3 műszak
  • Nyári időszak: 12 órában, 3/3

Munkavégzés helye: Lajosmizse

Juttatások:

  • Bérezés megegyezés szerint
    • alapbér
    • műszakpótlék
    • év végi bónusz
    • ügyeleti díj

Lajosmizse, 6050 Magyarország
Bács-Kiskun
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-02-27