Kontroller

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Közgazdasági Csoportja

KONTROLLER

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Szervezeti egységek tevékenységének támogatása a gazdaságossági szempontok érvényesítésével;
  • a tervezési folyamatban a hozzárendelt szervezeti egységek támogatása a felelősségi egységenkénti és periodikus tervezésben, valamint a naturális tervezésben;
  • a visszacsatolási rendszer működtetése az érintett felelősségi egységek felé;
  • havi kiértékelések készítése;
  • havi szervezeti egység szintű terv-tény összehasonlítások elvégzése;
  • közreműködés a várható számítások, prognózisok készítésében;
  • adatszolgáltatások teljesítése;
  • aktív közreműködés a folyamatok fejlesztésében, karbantartásában.

FELTÉTELEK:

  • felsőfokú végzettség
  • MS Office magas szintű alkalmazása
  • jó kommunikációs készség; precíz, önálló, proaktív munkavégzés; rendszerszemléletű gondolkodás

ELŐNY:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági vagy műszaki)
  • SAP ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Siófok

Jelentkezni 2020. november 23-ig lehet.

Kontroller

Siófok
Somogy
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 23.11.2020