Karbantartó

Ha szeretnél egy a Covid helyzet alatt is stabil lábakon álló cégnél dolgozni, akkor várunk csapatunkba!

KARBANTARTÓ

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • Versenyképes jövedelem
  • Minőségi óradíj
  • Cafeteria
  • 8 órás munkarend
  • Modern, család barát munkahely
  • Bejelentett munkaviszony
  • Minden, ami gyümölcs és abból készülhet
  • Munkába járás támogatása
  • Megbecsüljük a munkád hozzáállás!

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

Vérbeli karbantartót keresünk, szuper csapatunkba javítási és villamossági munkakörben

  • Élelmiszeripari berendezések karbantartása, javítása, beállítása
  • Működéshez kapcsolódó ellenőrzések elvégzése
  • Hegesztési feladatok ellátása (hegesztési tapasztalat esetén)
  • Villamossági feladatok (ilyen irányú végzettség esetén)
  • Gépek berendezések szerelése, javítása, karbantartása
  • Üzemvitellel összefüggő feladatok ellátása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Szakmai végzettséggel rendelkezel (műszaki vagy villamossági területen)
  • Van karbantartói tapasztalatod, tudsz hegeszteni és lakatolni is, akkor Te vagy az emberünk
  • Ha esetleg villamossági tapasztalatod van, akkor se habozz mert várunk Téged is
  • Precízen és megbízhatóan dolgozol

ELŐNY a jelentkezésnél, ha:

  • Hegesztő végzettség (CO és vagy AWI hegesztésben való jártasság)
  • Emelőgép kezelői (targonca) bizonyítvány, jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Drégelypalánk

Karbantartó

Nógrád megye
Full time

Published on 25.07.2020