Karbantartó

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely mostanra a téli sportfelszerelések és lábbelik piacán piacvezető céggé nőtte ki magát. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók.

Nagykállói gyártóüzemünk bővítése kapcsán keresünk

Karbantartó

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Gépek üzemvitelének biztosítása
  • Időszakos felülvizsgálatok
  • Meghibásodásokat megelőző karbantartások
  • Tevékenységnapló vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő vagy műszerész végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hidraulikus és pneomatikus alapismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz, prémium
  • Ingyenes meleg étkezés a cég telephelyén
  • Ingyenes céges buszjárat
  • SZÉP kártya

Ha szeretnél csatlakozni egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalathoz ahol szakmailag fejlődhetsz, kérlek, jelentkezz valamelyik elérhetőségeink egyikén!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

4320 Nagykálló Nagybalkányi út 126.
Tel.: 06/42 887-363

Karbantartó

Nagykálló, 4320 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year

Published on 2020-02-27