Karbantartó

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely jelenleg 10 országban 6 féle gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több mint 3.150 főt foglalkoztat. Termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók. Termékportfoliójához tartoznak a Blizzard-Tecnica, Lowa, Moon Boot®, Nordica, and Rollerblade® termékei.

Nagykállói gyártóüzemünkbe keresünk új kollégát

Karbantartó munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Gépek üzemvitelének biztosítása
  • Időszakos felülvizsgálatok
  • Meghibásodásokat megelőző karbantartások

Feltétel:

  • Elektromos és mechanikus szakirányú végzettség
  • Elektronikai műszerész /  technikus vagy
  • Mechatronikai technikus
  • Alapvető PLC ismeretek

Elvárások:

  • Rugalmas munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Jó probléma megoldó készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kettő műszakos munkarend

Előnyt jelent:

  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Pneumatikus  és  hidraulikus ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Innovatív környezet, tanulási és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaviszony
  • Munkába járás 100%-os támogatása, (céges buszjárat) vagy 30.- Ft/km költségtérítés gépkocsival*;
  • Ingyenes céges buszjárat Nagykálló vonzáskörzetében, Nyíregyháza, Újfehértó és Érpatak
  • K&H SZÉP kártya cafatéira;
  • Versenyképes és teljesítményre ösztönző juttatási rendszer

Fényképes szakmai önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Karbantartó

Nagykálló, 4320 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary technical school

Published on 22.07.2024