Karbantartási vezető

Karbantartási vezetőt keresünk egy olyan munkáltatóhoz, amely 1992-ben hozta létre pécsi telephelyét, és már közel 70 éves tapasztalata van a lemez és acélmegmunkálásban - legyen szó gépburkolatokról, kompakt kabinokról, különleges tartályokról, kapcsolószekrényekről vagy kezelőpultokról.

A gyártáshoz elengedhetetlen, hogy a gépek és berendezések zökkenőmentes működjenek, ezért van szükség egy tapasztalat kollégára, aki:

  • megtervezi a gyár karbantartási tevékenységét

  • irányítja, felügyeli a karbantartók napi munkáját

  • elkészíti a termelő és nem termelő berendezések karbantartási tervét

  • kapcsolatot tart a partnerekkel és alvállalkozókkal

  • felkészül az esetleges hatósági ellenőrzésekre

  • koordinálja a cég hulladékkezelését, gépjármű és targonca parkját

  • koordinálja a beruházásokat (pl. új gép beszerzése, ingatlan beruházás)

  • kiépíti a megelőző karbantartási folyamatokat

  • karbantartási mérőszámokat vezet be és működtet

Ahhoz, hogy a fenti feladatokat motiváltan tudd ellátni:

  • egy elkötelezett, folyamatos lendületben lévő csapat vár

  • izgalmas szakmai kihívásokkal, továbbképzésekkel

  • vezetői felelősséggel

  • önállóságot igénylő feladatokkal

Már alig várod, hogy jelentkezz? Mi az alábbiakat fogjuk keresni egy jelöltben:

  • legalább egy középfokú végzettség műszaki területen

  • minimum 5 év tapasztalat fémipari karbantartásban

  • vezetői skillek

  • B kategóriás jogosítvány

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • olyan embert keresünk, aki talpraesett, és precíz

  • képes koordinálni az alá tartozó karbantartók és a karbantartási csoportvezető munkáját

Ha tetszenek a feladat részletei, akkor nincs más hátra, mint egy önéletrajz küldése a 05863@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre, amelyet Dóra fogad az internek túlsó végén.

Pécs
Full time

Published on 08.05.2021