Karbantartási koordinátor

Az F. Segura Hungária Kft. spanyol autóipari cégcsoport tagja, mely csoport fémalapú alkatrészek tervezésével, gyártásával és összeszerelésével foglalkozik, és termékeit világszerte értékesíti. A vállalat hosszú múltra tekint vissza, alapításunk óta fejlődésünk állandó. A következő munkakörbe keresünk kollégát :

KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR

A POZÍCIÓ CÉLJA

Hozzájárul a termelési tevékenység folyamatosságának biztosításához a berendezéspark és a telephely megfelelő műszaki állapotának fenntartásával, a karbantartási osztály munkájának megszervezésével és koordinálásával.

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

  • Karbantartási osztály munkájának megszervezése,koordinálása a műszakvezetőkön keresztül
  • Gépek tervszerű megelőző, javító és nem tervezett karbantartásának a végrehajtása
  • Folyamatos kapcsolattartás a műszak és nappalos karbantartó csapattal
  • Megelőző/javító karbantartási terv végrehajtása
  • Gyárépület műszaki állapotának felügyelete, karbantartása
  • Kimutatások, elemzések készítése a karbantartási tevékenységekkel kapcsolatban
  • Külsős szolgáltatókkal kapcsolattartás, munkájuk koordinációja

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki végzettség
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Erős IT felhasználói ismeret (MS OFFICE, elsősorban Excel) és valamilyen válallatirányítási rendszerben
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete elengedhetetlen
  • Igény a folyamatos fejlesztésre
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott személyiség
  • TPM ismerete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Műszaki alkatrészek ismerete
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Spanyol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Szolnok, Ipari park

A Csoporton belül lehetőség nyílik a folyamatos szakmai fejlődésre és nemzetközi projektekben való részvételre. Sikeres pályázónk számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését szakmai önéletrajzát és rövid kísérő levelét magyar és angol nyelven a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen elküldeni. Köszönjük jelentkezését!

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
2 years
Bachelor

Published on 20.06.2020