Főbb feladatok:

  • A karbantartási csoport feladatainak koordinálása  (mérnökök, mechanikus és elektromos karbantartók)
  • A termelő és raktárterületek karbantartási tevékenységének szervezése
  • A tervezett megelőző karbantartások, az ad-hoc javítások, valamint a műszaki fejlesztési projektek vezetése
  • Alkatrészrendelés folyamatának és az alkatrészraktár működtetése
  • A szerszám-karbantartás
  • A  gyártósorok folyamatos működésének biztosítása
  • Új gépek, berendezések telepítésének, beüzemelésének támogatása
  • Gyártóeszköz karbantartás, gép-alkalmassági vizsgálatok menedzselése
  • Szoros együttműködés a termeléssel, a gyártástervezéssel és a logisztikával
  • TPM rendszer fejlesztése és működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (diploma), gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség preferált
  • Autóiparban, termelő cégnél szerezett több éves szakmai tapasztalat karbantartás (gyártósorok, berendezések, szerszámok, épületek) területén karbantartó mérnökként vagy  csoportvezetőként, esetlegesen részlegvezetőként
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Lean szemlélet

Előny lehet:

  • Gyártósorok felújításában, fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat gépgyártás, szerszámgyártás területén

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát!

Karbantartási csoportvezető - Fejér megye

Fejér
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 07.08.2020