Karbantartási csoportvezető

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

BUDAPEST IX. KERÜLET

Feladatok:

  • 14-16 fős karbantartói csapat napi munkájának felügyelete, szervezése
  • 8-10 fős takarító csapat napi munkájának a koordinálása
  • Munkaidő beosztás tervezése, havi munkaidő zárások elkészítése
  • Napi operatív karbantartási feladatok irányítása
  • Raktári eszközök tervezett karbantartása és dokumentálása (automatizált / félautomata logisztikai célgépek, szállítószalagok, címkéző és csomagológépek)
  • Gépek, eszközök napi rendelkezésre állásának biztosítása
  • Váratlan meghibásodások gyors, szakszerű elhárítása
  • Általános gépészeti és elektromos karbantartási feladatok ellátása, együttműködés a társosztályokkal
  • Műszaki hibák okainak feltárása, javítása
  • Javaslatot tesz és elősegíti a Karbantartók szakmai fejlődését
  • Épület karbantartási feladatok koordinálása
  • Kapcsolattartás külsős partner cégekkel
  • Karbantartási vezető helyettesítése távolléte idején

Elvárások:

  • Villamos, vagy gépész szakirányú végzettség (középfokú, vagy technikum)
  • Villamos, illetve gépészeti rajz, illetve gépelemek rajzainak olvasása, értelmezése
  • Legalább 2 év tapasztalat karbantartási csoport, műszak irányításában
  • Önálló, precíz és kreatív munkavégzés
  • Raktári eszközök, berendezések karbantartásában való jártasság
  • Magabiztos szerszám és gép ismeret
  • Középfokú számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Automatizált berendezések gyártásában, beüzemelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Erős és gyengeáramú ismeretek
  • Termelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kimagasló és biztos jövedelem
  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon saját használatra, laptop, munkaruha, étkezési lehetőség cégünk saját éttermében
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fiatalos csapatban történő munkavégzés

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Requirements:
Qualities:
Company details:

Budapest
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 2020-01-17