Nemzetközi válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ
(16-0025)

pozícióba.

Feladatok:

  • 5-6 fős karbantartó mérnök csapat irányítása, fejlesztése, motiválása;
  • PLC programozással és robotprogramozással kapcsolatos folyamatok irányítása;
  • Termelő berendezések üzembe helyezése;
  • A karbantartási feladatok tervezése;
  • A karbantartás felügyelete.

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (előny: villamosmérnök / mechatronikai mérnök);
  • Elektromos karbantartási területen szerzett többéves szakmai tapasztalat;
  • Előny a vezetői háttér;
  • Autóipari termelő közegben szerzett jártasság;
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0025”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el
önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ (16-0025)

Veszprém
Full time
2 years
Bachelor

Published on 21.11.2020