Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

(16-0225)

pozícióba.

Feladatok:

  • Mérnök csapat hatékony irányítása (4-5 fő);
  • Közreműködés a karbantartási stratégia meghatározásában;
  • Automatizált gyártósorok karbantartásának megtervezése, megvalósítása, felügyelete;
  • Automatizálási projektekben való aktív részvétel,
  • Az új gyártóberendezések telepítésének, beüzemelésének felügyelete.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök);
  • Gyártósori karbantartásban szerzett többéves tapasztalat;
  • Automatizálás és / vagy robotizálás terén szerzett jártasság;
  • A vezetői háttér előnyt jelent;
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Szakmai kihívások.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0225”-es referenciaszám feltüntetésével az e-mail címre.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ (16-0225)

Veszprém
Vas
Zala
Somogy
Baranya
Tolna
Fejér
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Full time
2 years
Bachelor

Published on 26.11.2020