Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ
(14-9574)

pozícióba.

Feladatok:

  • 5-10 fős technikus csapat irányítása, fejlesztése, motiválása,
  • Termelő berendezések üzembe helyezése,
  • A karbantartási folyamatok megtervezése,
  • Különböző alkatrészek beszerzése,
  • Műszaki dokumentáció elkészítése.

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség),
  • Automatizálási területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Gyártócégnél szerzett néhány éves tapasztalat (előny: autóipar).

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9574”-es referenciaszám feltüntetésével

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ (14-9574)

Heves, 3360 Magyarország
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 27.02.2020