Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök diploma preferált)
  • Több éves szakmai tapasztalat karbantartás vezetőként termelő cégnél multinacionális környezetben
  • Tapasztalat gyártóeszközök karbantartása és épületüzemeltetés területén egyaránt
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Ambiciózus személyiség
  • Koreai betanulás vállalása (várhatóan 1 /max. 2/ hónap időtartamban)
  • Zöldmezős beruházáshoz kötődő tapasztalat előny
  • Ipar 4.0 megoldások alkalmazásában szerzett ismeretek előny
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office Suite /Word, PowerPoint, Outlook és Excel/)
  • ERP ismeret (SAP kifejezetten előny)

Főbb feladatok:

  • Aktív részvétel a zöldmezős beruházás gyártóberendezéseinek és épületgépészti rendszereinek telepítésében
  • A berendezések létesítésével és bővítésével kapcsolatos munkák szervezése
  • A berendezések hiba dokumentálásának felügyelete
  • A berendezések/felszerelések műszaki rajzainak és használati utasításainak menedzselése
  • A karbantartási csapat (9 fő) kialakítása, irányítása, napi feladatainak koordinálása és szakmai támogatása, oktatásának felügyelete
  • A gyártóberendezések és kiegészítőik karbantartási munkáinak általános menedzselése, a javítási és fejlesztési munkák koordinálása
  • Havi teljesítmény jelentések elkészítése (közüzemi fogyasztási eredmények, meghibásodási-, karbantartási mutatók)
  • A közüzemi berendezések használatának felügyelete
  • Közüzemi felhasználás (áram, gáz, víz stb.) dokumentálása
  • Karbantartáshoz szükséges alkatrészek rendelésének jóváhagyása és riportolások
  • A vállalat célkitűzéseinek megvalósításához szükséges releváns feladatok kivitelezése
  • A beosztottak irányítása és felügyelete annak érdekében, hogy a vállalat irányítási rendszerek (minőségügyi és környezetvédelmi, munkavédelmi, ISO szabványok, stb.) előírásait betartsák

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások, karrierlehetőség

A munkavégzés helye:

Környe (Tatabányai Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Tatabányai Ipari Park egyik zöldmezős beruházásához toboroz vezetőt karbantartás és épületüzemeltetés területére.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20 915-6641-es mobilszámon!

Karbantartás vezető - Környe

Környe, 2851 Magyarország
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 09.07.2020