Elvárások:

  • Mérnöki diploma /gépészmérnök, mechatronikai mérnök, műanyagipari szakmérnök/
  • Legalább 5-10 év mérnöki és néhány év vezetői tapasztalat – karbantartás, gyártás, mérnökség területén -  műanyagipari termékgyártásban
  • Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs, hatékony elemző és problémamegoldó készség
  • Folyamat-, és rendszerszemlélet

Feladatok:

  • Karbantartási csapat munkájának megtervezése és a munka koordinálása
  • Karbantartási feladatok optimalizálása, az elvégzett feladatok ellenőrzése
  • Gyártósori gépek meghibásodásának feltárása, géppark karbantartásának megszervezése, irányítása
  • TPM megelőző karbantartási munkák tervezése, megvalósítása
  • Beruházásokkal, gép- és karbantartási anyagokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • A termelési folyamat hatékonyságának nyomon követése, az állásidők csökkentésére történő javaslattétel
  • Javító és megelőző intézkedések bevezetése
  • Hiba analízisben való aktív részvétel
  • Napi szintű műszaki támogatás a társosztályok számára
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi megállapodás szerinti bérezés
  • Elkötelezett, ambiciózus felsővezetői csapat
  • Izgalmas kihívások, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállító megbízásából toboroz.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

Karbantartás vezető - Győr

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 28.06.2020