Főbb feladatok:

  • A 25 fős karbantartási és háztechnikai csoport feladatainak tervezése, szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • A karbantartó mérnökök, mechanikus és elektromos karbantartók munkájának összefogása
  • A termelési és raktári telephelyek háztechnikai és karbantartási tevékenységének felügyelete
  • Tervezett és rendkívüli karbantartási műveletek, műszaki fejlesztési projektek vezetése
  • Alkatrészrendelés folyamatának és az alkatrészraktár működésének felügyelete
  • A szerszámok karbantartási folyamatának megvalósítása
  • A  gyártósorok műszaki állapotának felügyelete és karbantartása;
  • Új gyártóberendezések telepítésének, beüzemelésének támogatása
  • Gyártóeszközök karbantartása, gép-alkalmassági vizsgálatok menedzselése
  • Napi szintű együttműködés a termeléssel, a gyártástervezéssel és a logisztikával
  • TPM rendszer fejlesztése és működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (diploma)
  • Karbantartás és háztechnika területen szerzett több éves tapasztalat
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás (német preferált)
  • Min. 5 év TIER2-es autóiparai beszállítónál szerezett tapasztalat

Előny:

  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • LEAN (5S, TPM, SMED) menedzsment tapasztalat
  • Szerszámgyártás területén szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Lendületes, dinamikus felső vezetői csapat

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!

Karbantartás vezető - Fejér megye

Fejér
Full time
More than 5 years
Bachelor
Master

Published on 09.07.2020