Karbantartás vezető

Társaságunk Mórahalmi székhelyére keresünk karbantartás vezetőt akár azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Gépek megelőző karbantartásának szervezése
  • Meghibásodások javításának koordinálása, dokumentálása
  • Alkatrész rendelésigény elkészítése, készlet nyilvántartása
  • Az erőforrások elosztása a hatékony munkavégzés érdekében
  • Javaslattétel a meghibásodások csökkentése érdekében
  • A karbantartási területhez kapcsolódó dokumentumok, riportok készítése, biztosítása a management felé
  • Kapcsolattartás a termeléssel és a többi támogató osztállyal
  • Munka-, és tűzvédelmi előírások betartásának felügyelete

Elvárások:

  • Villamos vagy gépészmérnök végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Siemens PLC programozói vagy karbantartói gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség/stabil háttér
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Modern munkakörnyezet
  • Családias közösség, fiatal csapat

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük küldje meg magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Mórahalom, 6782 Magyarország
Csongrád
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 22.02.2021