KARBANTARTÁS VEZETŐ

KARBANTARTÁS VEZETŐT KERESÜNK AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ PARTNERÜNKHÖZ!

Amennyiben rendelkezik műszaki végzettséggel és több éves gyártó cégnél szerzett szakmai, illetve vezetői tapasztalattal, várjuk jelentkezését rendszerünkön keresztül.

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Karbantartó személyzet munkájának irányítása
  • Új kollégák betanítása és ennek felügyelete
  • A karbantartáshoz tartozó munkautasítások, ellenőrzési utasítások, karbantartási előírások elkészítése, betartása, betartatása
  • Gépek állapotának és állagának megőrzése, karbantartási terv készítése
  • Javító, megelőző intézkedések meghatározása (TPM)
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Projektek támogatása, új projektek rendszer szintű bevezetése
  • Berendezések, gépek működőképességének biztosítása
  • Minőségi követelmények betartása
  • Ütemezett költségek tartása
  • Épület-karbantartási tevékenység támogatása
  • Karbantartási szerződések felülvizsgálata és megkötése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Több éves karbantartás területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Gyakorlatiasság

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Tapasztalatnak megfelelő piacképes alapbér
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Bónusz

Munkavégzés helye:

  • Nógrád megye

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • Mérnöki / Műszaki területek: Szerviz / Karbantartás

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szügy (Nógrád megye)

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Nógrád, 2642 Magyarország
Full time

Published on 26.11.2020